ربات های اینستاگرامی


ربات اینستاگرامی پاسخگو چیست ؟

ربات های اینستاگرامی پاسخ گو ، نرم افزار هایی هستند که میتوانند به جای شما با کاربران پیج شما صحبت کنند، اطلاعات مورد نیاز را از آنها دریافت ، پردازش و ثبت و ذخیره کنند و پاسخ های منطقی را به کاربر ارایه دهند .

مثال ربات های اینستاگرام

به طور مثال فرض کنید یک پیچ فروش محصولات در اینستاگرام دارید ، برای رسیدگی به کاربران که قصد خرید دارند میبایست حتما شما آنلاین باشید تا سفارش مورد نظر کاربرانتان را بررسی کنید ، هزینه را با روش های سنتی دریافت کنید و در نهایت در صورتی که مشتریان شما زیاد شوند بدون شک گیج خواهید شد !

اینجاست که ربات های پاسخ گوی ای اچ پی بات به میدان میایند تا کار را ساده کنند . این ربات ها همیشه آنلاین هستند و در هر لحظه که هر کاربری قصد خرید داشته باشد و به دایرکت پیام دهد ، این ربات ها به صورت اتواتیک اطلاعات خرید را از کاربر دریافت میکنند ، هزینه را به وسیله ی درگاه پرداخت آنلاین دریافت میکنند و در نهایت به شما خرید را اعلام و ثبت میکنند !

این تنها یک نمونه از کاربرد های بی نهایت ربات های پاسخ گو بود !

مزایای استفاده از ربات پاسخ گوی اینستاگرام

همیشه آنلاین ، همیشه پاسخ گو

این ربات ها همیشه آنلاین هستند و میتوانند اطلاعات خاصی را در هر لحظه به کاربر بدهند یا از کاربر دریافت و ذخیره کنند و...

امکانات متعدد و نامحدود

این ربات ها قابل برنامه نویسی مطابق نیاز مشتری می باشند و تقریبا هر آنچه نیاز مشتری باشد را میتوان با برنامه نویسی مناسب پاسخ داد !

ثبت سفارش و مشاوره

به منظور ثبت سفارش و یا مشاوره ی رایگان میتوانید با کلیک بر روی ثبت سفارشات با ما در ارتباط باشید.