ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام

[برای آموزش کامل لطفا ویدیوی آموزشی کامل ما را مشاهده نمایید]

برای ارسال پست حرفه ای ابتدا در پنل ثبت نام کنید ! سپس وارد پنل شوید !

در قسمت نمایش داده شده بر روی گزینه پست زمان دار کلیک کنید
در این قسمت در صورتی که نیاز به کیبورد های شیشه ای برای پست دارید میتوانید کلید های خود را با تعداد بی نهایت سطر و ستون ایجاد نمایید !
برای این منظور ابتدا بر روی دکمه ی افزودن کلید اول کلیک کنید و متن کلید و لینک مربوط را وارد نمایید و روی ثبت کلیک کنید برای افزدون ردیف بعدی مجددا بر روی دکمه ی افزودن کلید کلیک کنیدو برای رفتن به سطر بعدی میتوانید برروی افزودن سطر کلیک کرده و مجددا با استفاده از دکمه ی افزودن کلید کلید های خود را در سطر بعد اضافه کنید .
همینطور برای مشاهده ی پیش نمایش کلید های ساخته شده بروروی دکمه ی پیش نمایش کیبورد کلیک کنید !
[ لینک ها میبایست حتما با http:// و یا https:// شروع شوند [
[ در صورتی که کار با این قسمت را متوجه نشدید میتوانید ویدیوی آموزشی کامل را از بخش سمت راست همین صفحه انتخاب و مشاهده نمایید ]

در صورتی که کلید های خود را چیده باشید با کلیک بر روی گزینه ی پیش نمایش کیبورد میتوانید پیش نمایش کیبورد که قرار است در کانال ارسال شود را مشاهده خواهید نمود !


روش اول ارسال تقویمی
شما با استفاده از این روش میتوانید یک زمان مشخص را برای ارسال پست خود انتخاب کنید ! برای این منظور هر قسمت(ماه،روز ، ساعت و...) را با استفاده از فلش های کوچک بالا و پایین تغییر داده تا تاریخ مورد نظر خود را تنظیم کنید سپس بر روی ثبت کلیک کنید .
ساخت متن
متن مورد نظر را در قسمت مشخص شده میتوانید وارد نمایید و برای قرار دادن متن های بلد ،ایتالیک ، لینک و... به راحتی میتوانید از کلید های موجود استفاده کنید دقت کنید در صورت ارسال عکس همراه متن ، متن به صورت کپشن ارسال خواهد شد و در کپشن نمیتوان متن بلد و... داشت پس در صورتی که قصد ارسال کپشن دارید از این گزینه ها استفاده نکنید.
در صورتی که تیک گزینه ی چاپ متن روی تصویر را فعال کنید متن با اطلاعاتی که در تنظیمات ذخیره شده است بر روی تصویر چاپ خواهد شد دقت کنید در صورت که قصد چاپ بر روی عکس را دارید حتما باید عکس مورد نظر jpg باشد!
[ارسال پست حرفه ای دقیقا مانند مشاهده ی پست زمان دار است با این تفاوت که با کلیک بر روی گزینه ی ارسال پست در کانال ارسال خواهد شد]
[ در صورتی که قصد چاپ بر روی عکس را دارید فرمت تصویر حتما باید jpg باشد! ]
[ در صورتی که تصویر ارسال میکنید به هیچ عنوان از بلد و ایتالیک و آبی و لینک استفاده نکنید زیرا کپشن از این عبارات پشتیبانی نکرده و متن خراب ارسال خواهد شد ]