ربات های تلگرامی


ربات تلگرام چیست ؟

یکی از قابلیت های جالب و بسیار سودمند تلگرام ، ربات های این پلتفرم میباشد . ربات های های تلگرامی ، همانند یک نرم افزار تحت اندروید و... قابلیت دریافت اطلاعات از کاربر ، پردازش ، ثبت و ذخیره سازی اطلاعات از کاربر را دارا میباشند !

مزایای استفاده از ربات تلگرام

عدم نیاز به دانلود نرم افزار

از ربات تلگرام ، میتوان در موارد بسیار زیادی به جای نرم افزار اندروید ، ios وب سایت و... استفاده نمود با این تفاوت که در صورتی که برای انجام امری خاص اقدام به طراحی نرم افزار اندروید و... نمایید کاربران میبایست حتما نرم افزار را دانلود ، و سپس نصب و در انتها اقدام به استفاده از آن نمایند که کاربر در بسیاری از مواقع به دلیل طولانی بودن مسیر دانلود ، نصب و... از استفاده از نرم افزار شما منصرف خواهد شد !

یک نرم افزار برای همه ی سیستم عامل ها

نکته ی حائز اهمیت دیگر این مورد میباشد که در هنگام طراحی ربات تلگرام اختصاصی ، دارندگان هر دیوایسی که تلگرام بر روی ان نصب میشود میتوانند از نرم افزار (ربات تلگرامی شما) استفاده نمایند (اندروید ، ios ، ویندوز و...) ولی اگر نرم افزار برای پلتفرم خاص به طور مثال اندروید طراحی کنید کاربران دیوایس های دیگر نمیتوانند از نرم افزار شما استفاده کنند مگر اینکه برای سیستم عامل های دیگر نرم افزار را مجدد طراحی کنید که هزینه ی بسیار زیادی را بر دوش خواهد گذاشت.

هزینه های مقرون به مصرفه

در مقایسه با طراحی سایت و طراحی نرم افزار ها و اپلیکیشن های تحت اندروید و... ، هزینه ی طراحی و برنامه نویسی ربات های تلگرامی بسیار کمتر میباشد.

امکانات بسیار زیاد

ربات های تلگرامی را میتوان با همان زبان های برنامه نویسی که برای طراحی وب سایت استفاده میشود برنامه نویسی نمود ! بنابراین تقریبا تمام امکاناتی که در یک وب سایت وجود دارد را میتوان داخل یک ربات قرار داد .

ثبت سفارش و مشاوره

به منظور ثبت سفارش و یا مشاوره ی رایگان میتوانید با کلیک بر روی ثبت سفارشات با ما در ارتباط باشید.