ربات دایرکت اینستاگرام

ربات دایرکت اینستاگرام

ربات اینستاگرامی پاسخگو هوشمند دایرکت اتوماتیک چیست ؟

ربات های اینستاگرامی پاسخ گو یا ربات دایرکت ، نرم افزار هایی هستند که میتوانند به جای شما با کاربران پیج شما صحبت کنند، اطلاعات مورد نیاز را از آنها دریافت ، پردازش و ثبت و ذخیره کنند و پاسخ های منطقی را به کاربر ارایه دهند .

به طور مثال فرض کنید یک پیچ فروش محصولات در اینستاگرام دارید ، برای رسیدگی به کاربران که قصد خرید دارند میبایست حتما شما آنلاین باشید تا سفارش مورد نظر کاربرانتان را بررسی کنید ، هزینه را با روش های سنتی دریافت کنید و در نهایت در صورتی که مشتریان شما زیاد شوند بدون شک گیج خواهید شد !

اینجاست که ربات های پاسخ گوی ای اچ پی بات به میدان میایند تا کار را ساده کنند . این ربات ها همیشه آنلاین هستند و در هر لحظه که هر کاربری قصد خرید داشته باشد و به دایرکت پیام دهد ، این ربات ها به صورت اتواتیک اطلاعات خرید را از کاربر دریافت میکنند ، هزینه را به وسیله ی درگاه پرداخت آنلاین دریافت میکنند و در نهایت به شما خرید را اعلام و ثبت میکنند !

این تنها یک نمونه از کاربرد های بی نهایت ربات های پاسخ گو بود !

مزایای استفاده از ربات دایرکت اینستاگرام

همیشه آنلاین ، همیشه پاسخ گو

این ربات ها همیشه آنلاین هستند و میتوانند اطلاعات خاصی را در هر لحظه به کاربر بدهند یا از کاربر دریافت و ذخیره کنند و…

امکانات متعدد و نامحدود

این ربات ها قابل برنامه نویسی مطابق نیاز مشتری می باشند و تقریبا هر آنچه نیاز مشتری باشد را میتوان با برنامه نویسی مناسب پاسخ داد !

قابلیت استفاده ی بالا

با طراحی یک ربات اینستاگرام ، تمامی دستگاه های اندرویدی ، ios , کامپیوتر و … میتوانند به راحتی به ربات دسترسی داشته باشند و نیاز نیست برای هر دستگاه برنامه نویسی جدیدی ایجاد شود.

در دسترس و سریع

کاربران تمایل دارند تا برای دسترسی به خدمات شما از ساده ترین و سریع ترین روش استفاده نمایند ، پس چه چیزی بهتر از ارایه خدمات شما در اینستاگرام که در دسترس همه هست ؟

مقرون به صرفه

هزینه های ساخت و طراحی یک ربات دایرکت اینستاگرام با برنامه نویسی اختصاصی به صورتی که دقیقا نیاز شما را بر آورده کند ، در مقایسه با هزینه های سرسام آور طراحی سایت و اپلیکیشن واقعا مقرون به صرفه است !

خدمات ارایه میکنی ؟

خدماتتو ببر تو اینستا
اگه هر نوع خدماتی الان داری ارایه میکنی تو هر حوزه ای و به هر طریقی ، میتونی به راحتی خدماتت رو به صورت اتوماتیک از طریق دایرکت اتوماتیک پیجت به مشتریا ارایه بدی تا کاربرا به راحتی با خدماتت آشنا بشن و با شرکت و تیمت در ارتباط باشن.

فروش محصول تو اینستا داری ؟

یه فروشگاه قوی بساز
اگه تو اینستا صاحب پیج های فروشگاهی هستی ، یه فروشگاه عالی ، با درگاه پرداخت و کاملا اتوماتیک ایجاد کن تا کاربرا بدون حضورت سفارشاشونو ثبت کنن و و پرداختشونو انجام بدن

هر چیزی که شما بخواین

سیستم های کاملا اختصاصی
در صورتی که قصد ایجاد و ارایه هر نوع سرویسی را در ربات اینستاگرام داری ، کافیه با مشاوران ما در میون بذاری تا بهترین و مناسب ترین نرم افزار ها برات به صورت اختصاصی طراحی بشه

مراحل انجام سفارش 

ثبت سفارش

ابتدا برای امکان سنجی و همینطور دریافت مشاوره ی رایگان برای امکانات مورد نیاز خود میبایست سفارش خود را ثبت نمایید

بررسی و آنالیز

پس از ثبت سفارش و یا تماس با ما ، کارشناسان طرح مورد نظر شما را امکان سنجی کرده و زمان و هزینه ی پروژه را به سرعت اعلام خواهند کرد

طراحی و برنامه نویسی

پس از تایید ، طراحی و برنامه نویسی سرویس مورد نظر شما آغاز خواهد شد، و نرم افزار توسط مجرب ترین برنامه نویسان و با استفاده از جدید ترین متد ها طراحی خواهد شد.

بررسی و اجرای طرح

پس از اتمام طراحی ، ربات اینستاگرام از همه نظر بررسی و پس از رضایت مشتری ، نرم افزار بر روی پیج مشتری نصب و فعال خواهد شد

مشاوره و سفارش

به منظور ، طراحی ربات دایرکت اینستاگرام متناسب با نیاز خود کافیست تا به صورت رایگان از مشاوره ی تخصصی کارشناسان مجرب ahpbot استفاده کنید و پس از رفع ابهامات و مشخص شدن چارچوب طرح ، سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ربات دایرکت اتوماتیک خود را تحویل بگیرید ، به منظور مشاوره و ثبت سفارش روی دکمه ی مشاوره و سفارش کلیک کنید.