آموزش ساخت لینک یک‌بار مصرف در کانال تلگرام

چرا باید لینک یک بار مصرف ایجاد کنیم؟

در مواقعی که محتوای کانال شما به نوعی باشد که تصمیم داشته باشید تنها افراد خاصی به کانال شما وارد شوند و میخواهید کانال شما به صورت خصوصی باشد، لینک یک بار مصرف به شما کمک میکند.

 

چگونه برای کانال تلگرام خود لینک یک بار مصرف درست کنیم؟

لازمه ایجاد لینک یک بار مصرف در کانال تلگرام این است که در ابتدا در آن کانال ادمین باشید (نحوه ادمین کردن یک اکانت در گروه یا کانال تلگرام در ربات مدیریت گروه با ربات Rose آموزش داده شده است) سپس با کلیک بر قسمت Edit ، باید Channel type  درحالت private  قرار گیرد. سپس باید بر روی گزینه  manage invite links  کلیک کرده.

 

 

 

 

حال در این مرحله با کلیک بر روی گزینه Create new link  لینک یک بار مصرف کانال تلگرامی شما ساخته میشود

 

 

 

 

 

 

 

لازم بذکر است در این مرحله باید LIMIT BY TIME OF USERS  را روی 1 قرار داد زیرا هدف این لینک یک بار مصرف بودن است.

 

 

 

 

 

 

 

حال بعد از انجام این مراحل ما دارای یک لینک یک بار مصرف میباشیم که کپی شده است و باید آن را الصاق کنیم.

 

 

 

همانطور که در بالا قید شد این لینک یک بار مصرف میباشد و تنها یک بار میتوان از آن برای ورود به کانال تلگرامی موردنظر استفاده کرد .

لازم بذکرمیباشد که لینک یک بار مصرف محدودیت زمانی برای استفاده ندارد، و تنها محدودیت تعداد دفعات استفاده دارد به این معنا که شما میتوانید ساعت ها بعد از این لینک استفاده کنید اما تنها یک بار قابل استفاده میباشد.

بهتر است بدانید که  نحوه ساخت لینک یک بار مصرف دری ویندوز، IOS و اندروید کمی بایکردیگر متفاوت میباشد اما روند کلی آن در هر 3 کاملا مطابق با مراحل بالا است.

در صورتی که نیازمند ربات تلگرام اختصاصی برای مدیریت گروه خود هستید ، میتوانید سفارش ربات تلگرام مدیریت گروه اختصاصی را به تیم ahpbot  بدهید تا یک ربات اختصاصی دقیقا مورد نیاز گروه خود را داشته باشید و همچنین شما میتوانید ساخت ربات تلگرام اختصاصی را با ارزان ترین قیمت سفارش دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

تیم A.H.P BOT در کنار شماست تا قدم به قدم به هدفتان نزدیک شوید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *