نرم افزار مدیریت کانال در تلگرام

نرم افزار مدیریت کانال تلگرام ، یکی از نرم افزار های قدرمتند جهت مدیریت کانال های تلگرامی با  امکانات زیر میباشد :

دکمه های شیشه ای

بینهایت سطر و ستون دکمه های شیشه ای بسازید و با لینک های دلخواه در کانال خود منتشر کنید ! امکان قرار دادن تعداد دلخواه کلید در هر سطر و تعداد دلخواه سطر !

ساخت متون خاص

شما میتوانید با استفاده از ان سامانه متن های آبی ، ایتالیک ، بلد و هایپر لینک ساخته و در کانال خود ارسال کنید

عکس بالا یا پایین

شما قادر خواهید بود انتخاب کنید در ارسال عکس خود متن بالا باشد و عکس پایین و یا متن پایین باشد و عکس بالا !

دکمه ی اشتراک گذاری

شما میتوانید برای پست های خود دکمه ی اشتراک گذاری قرار دهید ! کاربران با استفاده از این دکمه قادر خواهند بود پست شما را با دکمه های شیشه ای و دکمه لایک و آنلایک و … در گروه ها ، کانال ها و حتی شخصی دوستان خود به اشتراک بگذارند !

لایک و آنلایک برای هر پست

میتوانید برای هر پست خود دکمه ی لایک و آنلایک بگذارید ! کاربران شما میتوانید هر پست شما را لایک کنند و یا آنلایک ! شما قادر خواهید بود تا تمام لایک ها و آنلایک ها را در پنل به طور کامل مشاهده کنید!

ارسال پست های زمان دار

با استفاده از این سیستم میتوانید پست ها ، متن ها ، عکس ها ، کپشن ها و دکمه های شیشه ای خود را از روی تقویم تنظیم کنید ! این پست ها در پنل قابل مشاهده میباشند و میتوانید در پنل پست ها را حذف نمایید ! میتوانید بینهایت پست را برای ارسال تنظیم کنید و شما بدون انجام کاری شاهد ارسال پست ها در کانال خود باشید !

ساخت دکمه های شیشه ای ، متن هایپر لینک ، بلد و اتالیک و…

به سادگی هر چه تمام تر بی نهایت دکمه ی شیشه برای پست های خود بسازید ، درمتن خود از لینک و متن بلد و آبی و ایتالیک استفاده کنید و متن خود را جذاب و رسا تر کنید.
در میان کانال ها بدرخشید و کاربرانتان را هیجان زده کنید!

عکس های خود را با کپشن های طولانی ارسال کنید !
ما تمامی امکانات حرفه ای کانال های تلگرام را یکجا برایتان جمع آوری کرده ایم !

پست هایتان را زمان دار و مدیریت شده ارسال کنید!

کلی پست به همراه عکس و دکمه ی شیشه ای و… رو میتونید از قبل در سرویس قرار بدید برای هر کدام زمان دقیق ارسال را از روی تقویم انتخاب کنید ! اینطوری میتونید مطالبتون رو روزانه در ساعات خاص ارسال کنید و همینطور نیازی نیست هر روز و هر شب وقت بزارید تا کانالتون رو به روز کنید بلکه با یک بار زمان گذاشتن میتونید تا چندین روز پست هاتونو واسه ارسال قرار بدید!

در ضمن لیست کامل پیام هایی که قراره ارسال بشه تو کانال رو شما میتونید ببینید و در صورتی که مشکل داشت و یا نمیخواستید که پیام ارسال بشه به راحتی میتونید اون پیامو حذفش کنید.

به منظور ثبت سفارش این محصول ، با کلیک روی دکمه ی زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری: