نرم افزار ساخت ربات پاسخ گوی اینستاگرام

نرم افزار ایجاد ربات پاسخ گوی دایرکت اینستاگرام

ربات ساز ای اچ پی بات دایرکت اتوماتیک پاسخ گوی اتوماتیک چیست ؟

ربات ساز ای اچ پی بات یک نرم افزار میباشد که به وسیله ی آن میتوانید یک ربات ساده برای پیج خود ایجاد کنید ، در این ربات میتوانید تنظیم کنید که هر گاه کاربر شما در دایرکت هر دستوری وارد کرد ، ربات به جای شما چه پاسخی به او بدهد.

به طور مثال ، فرض کنید شما مالک چند پیج مختلف اینستاگرامی هستید و تبلیغات مختلف دریافت میکنید. در این ربات میتوانید تنظیم کنید که هرگاه کاربر جدیدی وارد دایرکت شما شد ، لیست کامل پیج ها به همراه تعداد فالوور و… به وی نمایش داده شود و با نوشتن و وارد کردن آی دی هر پیج تعرفه ها و… پیج را مشاهده کند و یا با وارد کردن کلمه ی پرداخت ، اطلاعات حساب شما برای وی ارسال شود و… .
میتوانید در ابتدا با کلید واژه ای خاص (مثلا راهنما) لیست دستورات که برای ربات تعریف کرده اید را به کاربر نمایش دهید.

مزایای استفاده از نرم افزار ربات ساز دایرکت اینستاگرام

همیشه آنلاین ، همیشه پاسخ گو

این ربات ها همیشه آنلاین هستند و میتوانند اطلاعات خاصی را در هر لحظه به کاربر بدهند یا از کاربر دریافت و ذخیره کنند و…

پاسخ گویی سریع ، هدر ندادن وقت شما

میتوانید بسیاری از سوال های تکراری و اطلاعات کلی را درون ربات از پیش تعریف کنید و کاربر با وارد کردن هر دستور ، پاسخ خود را مشاهده نماید و نیاز نباشد تا برای سوال های تکراری وقت بگذارید!

قرار دادن بی نهایت دستور و پاسخ

میتوانید به راحتی بینهایت دستور و پاسخ در ربات قرار دهید.

در دسترس و سریع

کاربران تمایل دارند تا برای دسترسی به خدمات شما از ساده ترین و سریع ترین روش استفاده نمایند ، پس چه چیزی بهتر از ارایه خدمات شما در اینستاگرام که در دسترس همه هست ؟

مقرون به صرفه

هزینه های ساخت و طراحی یک ربات دایرکت اینستاگرام با برنامه نویسی اختصاصی به صورتی که دقیقا نیاز شما را بر آورده کند ، در مقایسه با هزینه های سرسام آور طراحی سایت و اپلیکیشن واقعا مقرون به صرفه است !

سفارش و مشاوره برای طراحی ربات اختصاصی شما

به منظور ، طراحی ربات دایرکت اینستاگرام متناسب با نیاز خود کافیست تا به صورت رایگان از مشاوره ی تخصصی کارشناسان مجرب ahpbot استفاده کنید و پس از رفع ابهامات و مشخص شدن چارچوب طرح ، سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ربات دایرکت اتوماتیک خود را تحویل بگیرید ، به منظور مشاوره و ثبت سفارش روی دکمه ی مشاوره و سفارش کلیک کنید.